Umělecká a kulturní agentura LIVEMUSIC AGENCY

Agentura LIVEMUSIC AGENCY

Naše umělecká a kulturní agentura LIVEMUSIC AGENCY zastupuje mnoho známých a oblíbených umělců.

Zastoupení

Naše umělecká a kulturní agentura LIVEMUSIC AGENCY zastupuje tyto umělce

BALÓNKOVÝ KLAUN VENCA
– vlastní autorský a originální program, člen Livemusic Agency Teamu, který patří mezi nejoblíbenější části programu dětské oslavy, obecních slavností či firemních oslav. Klaun je u dětí oblíben pro zábavnou show, která je plná spousty zábavných gagů a komických situací. Celé klaunské vystoupení je předem pečlivě připravené a je přizpůsobeno věku dětí. Nicméně klaun si dětské publikum získá i situační improvizací, která je u dětí též velmi oblíbena. Náš klaun je profesionál a má za sebou více než 400 vystoupení (především na dětských oslavách). Jeho devízou je to, že měl tu čest se roky učit od Polského cirkusového klauna MR. Chapa z celosvětově prosnulého cirkusu HUMBERTO. Samotné vystoupení klauna je plné různých komických situací a vtipných gagů, což děti milují. Ovšem show klauna není cizí ani improvizace – vystoupení klauna je pak tedy zcela autentické pro každé prostředí.

Nově zavádíme do programu i vytváření mega bublin pomocí nejrůznějších předmětů. Klaun děti naučí jak tyto bubliny tvořit a odměnou je nekončící zábava plná velkých, bavených bublin.

Druhá část programu se skládá z populárního modelování z balónků, kdy klaun před zraky dětských diváků vyrábí ze speciálních modelovacích balónků různá zvířátka i pohádkové předměty. Vymodelované balónky si poté děti odnášejí jako dárek od klauna s sebou domů.

Další program, vhodný zejména pak na rodinné oslavy a firemní akce je populární DĚTSKÁ DISKOTÉKA, která je ideální k zakončení dětského odpoledne. Tento program se také řadí mezi nejoblíbenější programy pro děti. Nejedná se však pouze o tancování, jelikož program je podobně jako program klauna plný různých her a soutěží. Děti si pak celou oslavu užijí skutečně naplno! Všichni si pak dále zatancují na největší dětské hity – jako jsou např. různé písničky ze seriálů a pohádek. Chybět nebudou ani Šmoulové, Maxim Turbulenc, atd. Celým tančením děti provází náš klaun, která děti baví a tančí s nimi. Vše doplní pestrobarevné světelné efekty, což děti vždy velice zaujme. Na takovou párty, se stejně jako na klauna, jen tak nezapomíná!

Další možností programu je facepainting neboli malování na obličej. Kdy se pomaluje celý, nebo pouze část dětského obličeje. Oblíbené motivy jsou různá zvířátka, postavy z pohádek, či dramatické kresby. Tvář dětí má pak tedy podobu například motýla, tygra, spidermana, klauna, květiny, atd. K malování používáme pouze dermatologicky nezávadné a vodou smyvatelné barvy.

DSC 0134
image093

ESCAPE LIVE &. MIDI – Jirka Švidrnoch
– multiinstrumentální hudebník, párty, svatby, plesy, zábavy, rauty