LUCIE BÍLÁ

PEPA VOJTEK (KABÁT)

NO NAME (SK)

PALO HABERA (TEAM) (SK)

TOMÁŠ KLUS

LADY PANK (PL)

DRUPI (IT)

CHINASKI

KRYŠTOF

MANDRAGE

OLYMPIC

VAŠO PATEJDL (ELÁN) (SK)

MICHAL DAVID

JAROSLAV UHLÍŘ & BAND

RYBIČKY 48

TRAKTOR

ŠKWOR

DYMYTRY

ANNA K.

MARIE ROTTROVÁ & BAND

HANA ZAGOROVÁ + BOOM!BAND Jirky Dvořáka

JANEK LEDECKÝ

ARAKAIN

PORTLESS

JELEN

MIRAI

WOHNOUT

VYPSANÁ FIXA

SEBASTIAN

ANETA LANGEROVÁ & BAND

KRISTÍNA & BAND (SK)

DESMOD (SK)

THE BACKWARDS (SK)

MŇÁGA A ŽĎORP

LIMETAL

VITACIT

HARLEJ

BUTY

INFLAGRANTI + Pepa Vojtek

CITRON

DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND

VISACÍ ZÁMEK

VILDA ČOK & BYPASS

TURBO

MALIGNANT TUMOUR

METALINDA (SK)

NEBE

POKÁČ

EDDIE STOILOW

BASTARD

RUDA Z OSTRAVY

FRANTIŠEK NEDVĚD s KAPELOU

PAVEL DOBEŠ

FLERET

ROCK N´ ROLL BAND MARCELA WOODMANA

MIRO ŠMAJDA (SK)

MAREK ZTRACENÝ

SEBASTIAN

LEGENDY SE VRACÍ

UDG

READY KIRKEN

VITACIT

PLEXIS

ABRAXAS

TANGO

VĚRA MARTINOVÁ

HEIDI

KURTIZÁNY Z 25. AVENUE

MILOŠ DODO DOLEŽAL & BAND

MAXIM TURBULENC

MAXÍCI

VLADIMÍR HRON

VESELÁ TROJKA (TV ŠLÁGR)

DUO JAMAHA (TV ŠLÁGR)

YO YO BAND

VLASTA REDL & BAND

MARTINA PÁRTLOVÁ

MORČATA NA ÚTĚKU

MICHAL ŠINDELÁŘ TRIO

ÚSPĚCH

BUŘINKY III

HENTAI CORPORATION

ZAKÁZANÝ OVOCE

STARÉ PUŠKY

BABY SECONDHAND

DEGRADACE

PRAGUE CONSPIRACY

KAPRIOLA

INGOTT

SPS

COCOTTE MINUTE

SABINA KŘOVÁKOVÁ

MOTORBAND

LETY MIMO

JAKSI TAKSI

CIVILNÍ OBRANA

SENDWITCH

SEGMENT

PARANOID (SK)

NEVÍM

KOFE-IN

POP KILLERS

ELEKTRICK MANN

NAKED FLOOR

ACOUSTICA

MEDICIMBAL

COOKIES

AHARD

BASTARD

NAGAUČ

GREEDY INVALID

FOUSATEJ HAT

THE PSYCHOS

DIVOKÉ KOČKY- Travesti show

HVĚZDY NOCI – Travesti show

LUCIE REVIVAL  (ŠTĚPÁN SMETÁČEK & SPOL…)

RECKLESS ROSES – GUNS N´ ROSES REVIVAL – (HU)

TEAM REVIVAL

TEAM REVIVAL MARTIN

KREYSON MEMORIAL

KABÁT REVIVAL

JIŘÍ SCHELINGER REVIVAL OSTRAVA

VĚRA ŠPINAROVÁ REVIVAL

RAMMSTEIN REVIVAL

AC/DC REVIVAL

HORKÝŽE SLÍŽE REVIVAL

IRON MAIDEN REVIVAL

LINKIN PARK TRIBUTE

ABBA COVER BAND

ALKEHOL REVIVAL

FAITH NO MORE REVIVAL

ABBA REVIVAL

ELTON JOHN REVIVAL

BEATLES REVIVAL

VANDRÁCI – VAGAMUNDOS – Pavel Liška, Jan Révai, Hynek Bernard

Jan KRAUS – moderátor – jeho show – Hvězdy, jak je neznáte + hosté Jakub KOHÁK, Monika ABSOLONOVÁ, Matěj RUPPERT

PARTIČKA (Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Marián Čurko a hosté Jakub Kohák, David Novotný, Dalibor Gondík, Aleš Háma)

Milostný trojúhelník – Pavel Liška, Martin Zbrořek a Josef Polášek

Divadlo SKLEP Praha – Tomáš Hanák, Milan Štaindler a spol.

Divadlo Ypsilonka Praha – Martin Dejdar, Jiří Lábus, Pavel Nový a spol.

Studio DVA – Karel Roden, Jana Krausová, Eva Holubová, Bob Klepl atd…

Eva Holubová a Bob Klepl – Talk Show

Simona Babčáková – Talk show

Marek Vašut – Talk show

Divadelní společnost Háta Praha

Divadlo Palace Praha

Divadlo Kalich

Divadlo Na Jezerce Praha

A SPOUSTA DALŠÍCH…